KampanyaŞofben TamiriTermosifon Tamiri

Şofbenim Isıtmıyor? Ne Yapmalıyım

Antalya’nın neresinde olursanız olun, eğer şofbeniniz ısıtmıyor veya çalışmıyorsa ilk öncelikle aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Eğer hala arızanız devam ediyorsa bizlere ulaşarak 7/24 Hızlı Servis alabilir, uygun fiyat ve garantili işçilik ile sizlerin yanınızdayız…

Şofben Elektrik Arızası;

  • Voltaj sorunu olabilir.
  • Önce voltajı ölçtürerek 195-253 V arasında olduğundan emin olun.
  • Voltaj bu aralık dışında çıkarsa mutlaka regülatör cihazı kullanmanız gerekir.
  • Yine de cihaz devreye girmiyorsa servis yardımı almak gerekir.

Antalya Şofben problemleriniz ile kaliteli çözüme ulaşmak için bizi seçin !

Şofben ve termosifonlarınızda su kaçağı,boru tıkanıklığı sızdırma gibi problemleri pratik olarak uzman ekibimiz yerinde tamir ediyor ve uzun süre problem yaşamamanız için hassas parçaların değişiminde ve cihaz kullanımı hakkında sizlere detaylı teknik bilgi aktarıyor.

Eskimiş bir şofben kullanımı kullanıcı içinde zorluk olacaktır sıcak suyun yarıda kesilmesi az su akması gibi problemlerin önüne kısa sürede geçerek sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Antalya’da markası ne olursa olsun, her türlü elektrikli şofben arızasını tespit edip garantili bir şekilde servis hizmetini vermekteyiz. Şofbenlerin markası ne olursa olsun  İhlas, Arçelik, Siemens, Ariston, Ferroli, Baymak, Bosch, Arzum, Beko, Süsler, Gorenje, DemirFakir, Felix, Sunny, Sinbo  şofbenlerine servisini  vermekteyiz.

7/24 sorunlarınızla ilgilenmek için hazır bekleyen ekibimiz Antalyanın her bölgesinde sizlerle.