KampanyaSu Tesisat Servisi

Su Tesisatında Yaşanan Problemler

Antalya’nın neresinde olursanız olun her türlü tesisat problemlerinde sizlerleyiz.

Sorun:  Boruların bozuk ya da paslanmış olması.

Sebep: Oksitlenme olabilir, galvaniz özelliğini kaybetmiş olabilir, standart ömrünü tamamlamış olabilir, asidik maddelere mağruz kalmış olabilir.

Sorun:  Borularda su sızıntısı olması.

Sebep: Delinmiş ya da yırtılmış olabilir, birleştirme noktalarında problem olabilir, yanlış parçalar kullanılmış olabilir, teflon ya da kendir sarımı hatalı olabilir, yağ ve boya seçimi yanlış olabilir.

Sorun:  Bataryadan su gelmemesi ya da az gelmesi.

Sebep: Boru ya da bağlantı parçalarında (fittings) tıkanma olabilir, yine boru ya da bağlantı parçalarında kireçlenme standartların üstüne çıkmış olabilir, filtrelerde veya bataryalarda arıza olabilir.

Sorun:  Borulardan aşırı ses gelmesi.

Sebep: Borular uygun aralıkta olmayabilir, standartlara uygun olarak sabitlenmemiş olabilir, boru çapları yanlış seçilmiş olabilir ya da borularda basınç problemi olabilir.

Sorun:  Duvarlarda terleme meydana gelmesi.

Sebep:  Sıva altı borular izole edilmemiş olabilir, ya da borular sıcak ortamdan geçirilmiş olabilir.

Firmamız Antalya  geneli her türlü Su tesisat tamir bakım montaj ve onarım işlerini uzman ekip ve son teknoloji cihazlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.
Verdiğimiz hizmetlerimiz garanti kapsamında olup tesisat alanında aklınıza gelen her türlü tamir onarım bakım hizmetini mobil servislerimizle 7/24 saat tesisat hizmeti vermekteyiz.

En uygun fiyat ve profesyonel işçilik garantisi vermekte olup, arızalarınız ve tesisat parçaları montajında bir adım önde olan firmamız sizlere her zaman en kaliteli ürün ve özenli çalışma ile hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden arıza bildirimi yapabilir veya telefon ile arayarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Boru tıkanıklıkları, su kaçakları, hortum patlakları gibi sorunlarınız da profesyonel ekibimiz cihazlarınıza hasar vermeden sorunun kaynağını bulup tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapar gerekiyor ise parça değişimi ile cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Tesisat problemlerinizde size en yakın ekibimiz problemlerinize 7/24 Servis kalitesi ile hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Bize ulaştığınız andan itibaren arıza tespiti ve onarım çalışmaları için ev veya iş yerinize gelinir,alanında uzman profesyonel ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımız ile arıza tespitinin ardından hızlı bir şekilde onarıma başlanır ve sorunlar giderilir.

Antalya Su Tesisatçısı olarak  çalışmalarımızı gerçekleştirmekte ve buna göre bir hizmet sergilemekteyiz. Su tesisat sorunları binaların yaşam ömürleri ile doğru orantılı olmakta eski ve uzun yıllar ecen binaların tesisat sistemleri bir süre sonra sorun çıkartmaya başlamaktadır.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.