KampanyaSu Tesisat Servisi

Kırmadan Sıhhi Tesisat Tamiri Mümkün mü?

Günümüz teknolojisinin nimetlerinden faydalanan sıhhi tesisat sektörü, tüm arızalarda olmasa da bir takım su tesisatı arızalarında kırmadan çözüm üretmektedir. İstanbul Tesisat ustaları, temiz su tesisatlarınızda ya da ısıtma tesisatlarınızda kırmadan kimyasal ilaçla su borusu onarma hizmeti vermektedir. Ancak bu yöntemin dışına çıktığınızda temiz su boruları olsun, pis su atık boruları dediğimiz gider boruları olsun su tesisat arızalarına az da olsa kırma işlemi yapılmak zorundandır. Çünkü kırmadan arızalı bölgeye ulaşmak mantıken imkânsız bir durumdur. Ancak tüm bunlara rağmen sıhhi tesisat arızasının tam yerini tespit edebilmek bu kırma işlemini asgariye indirerek bir ya da iki fayans kırmak ile arızanın tamirini mümkün kılınıyor.

Firmamız Antalya  geneli her türlü Su tesisat tamir bakım montaj ve onarım işlerini uzman ekip ve son teknoloji cihazlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.
Verdiğimiz hizmetlerimiz garanti kapsamında olup tesisat alanında aklınıza gelen her türlü tamir onarım bakım hizmetini mobil servislerimizle 7/24 saat tesisat hizmeti vermekteyiz.

En uygun fiyat ve profesyonel işçilik garantisi vermekte olup, arızalarınız ve tesisat parçaları montajında bir adım önde olan firmamız sizlere her zaman en kaliteli ürün ve özenli çalışma ile hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden arıza bildirimi yapabilir veya telefon ile arayarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Boru tıkanıklıkları, su kaçakları, hortum patlakları gibi sorunlarınız da profesyonel ekibimiz cihazlarınıza hasar vermeden sorunun kaynağını bulup tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapar gerekiyor ise parça değişimi ile cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Tesisat problemlerinizde size en yakın ekibimiz problemlerinize 7/24 Servis kalitesi ile hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Bize ulaştığınız andan itibaren arıza tespiti ve onarım çalışmaları için ev veya iş yerinize gelinir,alanında uzman profesyonel ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımız ile arıza tespitinin ardından hızlı bir şekilde onarıma başlanır ve sorunlar giderilir.

Antalya Su Tesisatçısı olarak  çalışmalarımızı gerçekleştirmekte ve buna göre bir hizmet sergilemekteyiz. Su tesisat sorunları binaların yaşam ömürleri ile doğru orantılı olmakta eski ve uzun yıllar ecen binaların tesisat sistemleri bir süre sonra sorun çıkartmaya başlamaktadır.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.