Günısı Tamiri

Günısı Sıcak Su Vermiyor

Sıccak su alamıyorum diyorsanız, yapılacak tek bir işlem vardır. Güneş enerjisinin ısıtıp ısıtmadığını anlamak için, yapılacak tek bir şey vardır.

Havanın güneşli, açık olduğu ve güneşli bir günün sabah çatıdaki veya damdaki enerjinin deposu üzerindeki vanaları kapatılır. Akşam olunca vanaları açıp, suyun sıcaklığını kontrol edilir.

Sıcak suyum yeterli diyorsanız, ev ile ilgili bir sorun vardır. ( Kullanım veya vanalar su kaçırıyordur )

Sıcak su yetersiz diyorsanız servisimizi arayınız servisimiz arızaları ve sorunları bulup gereğini yapacaktır.

Antalya günısı problemleriniz için bir telefon ile problemlerinize çözüm oluyoruz.

Günısı sistemlerinde kazan patlaması,boru çıkması,cam kırılması gibi sorunlar sonucu günısı sisteminiz devre dışı kalabilir.kullanıcıların en büyük hatası ise günısı kış aylarında az kullanılması sebebi ile tamiratın yaz aylarına bırakılmasıdır. Sızdırma yapan bir gün ısı faturalarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Küçük sorunların daha büyük sorunlara yol açmaması için çözüme ihtiyacı vardır. Tüm sorunlarınız ile ilgilenmek için bir telefonunuzu bekliyoruz.

Ev daire yazlık villa işyeri ofis vesaire mekanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü günısı su ısıtıcı sistemleri tesisatı montaj arıza tamir bakım onarım temizlik ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmet veren uzman usta ve teknik personelden oluşan profesyonel ekip size bir telefon kadar yakın!

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.