Günısı Tamiri

Günısı Isıtmama Sebepleri

Basınçsız Güneş Enerjisi Sistemi Isıtmama sebebleri : Yeterli ısıda sıcak su alamıyorum

1 : Güneş enerjisi panellerinin kireçli olmasından dolayı sıcak su deposuna yeterli derece sıcak su göndermez. Çözüm olarak panellerin degiştirilmesi bu sorunun kaynagını tamamen ortadan kaldıracaktır.

2 : Güneş enerjisi panellerinden su kaçagının olmasından dolayı paneller yeterli derecede ısıtmayı gerçekleştirmez. Çözüm olarakta, kullanıcı

Antalya günısı problemleriniz için bir telefon ile problemlerinize çözüm oluyoruz.

Günısı sistemlerinde kazan patlaması,boru çıkması,cam kırılması gibi sorunlar sonucu günısı sisteminiz devre dışı kalabilir.kullanıcıların en büyük hatası ise günısı kış aylarında az kullanılması sebebi ile tamiratın yaz aylarına bırakılmasıdır. Sızdırma yapan bir gün ısı faturalarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Küçük sorunların daha büyük sorunlara yol açmaması için çözüme ihtiyacı vardır. Tüm sorunlarınız ile ilgilenmek için bir telefonunuzu bekliyoruz.

Ev daire yazlık villa işyeri ofis vesaire mekanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü günısı su ısıtıcı sistemleri tesisatı montaj arıza tamir bakım onarım temizlik ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmet veren uzman usta ve teknik personelden oluşan profesyonel ekip size bir telefon kadar yakın!

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.