Günısı Tamiri

Güneş Enerjisi Taşma Yapıyor

Şamandıra topu takılı kalmış, şamandıraya pislik gelmiş veya kireçleme yapmıştır.Depo üst kapağını açarak şamandırayı kontrol edin gerekirse sökerek temizleyin
Şamandıra kolu kırılmış, contası yıpranmış veya şamandıra topu su almıştır.Depo üst kapağını açarak şamandırayı kontrol edin gerekirse sökerek yenileyin
Şofben termosifon vb. gibi bir aletin vanaları açık konumdadır.Isıtıcı sistemlere ait vanaları kontrol ederek kapatın. Şamandıralı sistemler açıkken diğer ısıtıcıların vanası kapalı olmalıdır.
Diğer ısıtıcılara ait vanalar sağlam çalışmıyor ve suyu kapatmıyordur

Antalya günısı problemleriniz için bir telefon ile problemlerinize çözüm oluyoruz.

Günısı sistemlerinde kazan patlaması,boru çıkması,cam kırılması gibi sorunlar sonucu günısı sisteminiz devre dışı kalabilir.kullanıcıların en büyük hatası ise günısı kış aylarında az kullanılması sebebi ile tamiratın yaz aylarına bırakılmasıdır. Sızdırma yapan bir gün ısı faturalarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Küçük sorunların daha büyük sorunlara yol açmaması için çözüme ihtiyacı vardır. Tüm sorunlarınız ile ilgilenmek için bir telefonunuzu bekliyoruz.

Ev daire yazlık villa işyeri ofis vesaire mekanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü günısı su ısıtıcı sistemleri tesisatı montaj arıza tamir bakım onarım temizlik ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmet veren uzman usta ve teknik personelden oluşan profesyonel ekip size bir telefon kadar yakın!

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.