Genel

Sıhhi Tesisat Arızasını Gösteren Cihaz

Ancak yeni teknolojiler sayesinde sıhhi tesisat arızası cihazla bulunabilir. Geliştirilen makineler kaçağın noktasını gösteren türde cihazlar olduğundan, fazla yer kırmadan probleminiz çözülmüş olur. Sıhhi tesisat tamiri önceden fiyatı belirlenemez çünkü pis su tesisatından çıkan arıza ile temiz su tesisatı arızası arasında çok fark vardır. Temiz suda değişecek bir dirsek, bir ya da iki fayans kırarak değişebilir ancak pis sudaki bir sızıntı, bölge 1 metre kırılmadan değiştirilemez. Yeri geldiğinde banyo giderlerinin tamamı da değişebilir. Sıhhi tesisatçılık günümüzde git gide azalan, usta yetişmeyen bir meslek grubu haline gelmektedir. İnsanlar artık ağır ve pis işlerde çalışmak istemiyorlar. Buna rağmen eğitim seviyesi de hala düşük. Hem ilkokul mezunu hem de masa başı iş arayan, maaşı da dolgun isteyen bir sürü insan var. Hal böyle olunca da teknik bilgiye sahip uzman personel yetişmesi zor görünüyor. İstanbul Tesisat olarak bu açığı gören firmamız, size en iyi hizmeti vermek için personelini sürekli eğiterek tecrübeli ustaların yanında, yeni uzman personel yetiştiriyor. Yaptığımız tüm çalışmalar müşterilerimizin kaliteli hizmet alabilmesi adına icra edilmektedir.

Firmamız Antalya  geneli her türlü Su tesisat tamir bakım montaj ve onarım işlerini uzman ekip ve son teknoloji cihazlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.
Verdiğimiz hizmetlerimiz garanti kapsamında olup tesisat alanında aklınıza gelen her türlü tamir onarım bakım hizmetini mobil servislerimizle 7/24 saat tesisat hizmeti vermekteyiz.

En uygun fiyat ve profesyonel işçilik garantisi vermekte olup, arızalarınız ve tesisat parçaları montajında bir adım önde olan firmamız sizlere her zaman en kaliteli ürün ve özenli çalışma ile hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden arıza bildirimi yapabilir veya telefon ile arayarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Boru tıkanıklıkları, su kaçakları, hortum patlakları gibi sorunlarınız da profesyonel ekibimiz cihazlarınıza hasar vermeden sorunun kaynağını bulup tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapar gerekiyor ise parça değişimi ile cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Tesisat problemlerinizde size en yakın ekibimiz problemlerinize 7/24 Servis kalitesi ile hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Bize ulaştığınız andan itibaren arıza tespiti ve onarım çalışmaları için ev veya iş yerinize gelinir,alanında uzman profesyonel ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımız ile arıza tespitinin ardından hızlı bir şekilde onarıma başlanır ve sorunlar giderilir.

Antalya Su Tesisatçısı olarak  çalışmalarımızı gerçekleştirmekte ve buna göre bir hizmet sergilemekteyiz. Su tesisat sorunları binaların yaşam ömürleri ile doğru orantılı olmakta eski ve uzun yıllar ecen binaların tesisat sistemleri bir süre sonra sorun çıkartmaya başlamaktadır.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.